Paroles de E di vetem

Mira Ulsi

pochette album E di vetem
Voir sur Itunes

sonnerie téléphone portable pour E di vetem

Hejj e di une
E di vetem une
Mos na ca bythen
Tii se une jam nje auri
E di vetem une
Kendoj gjithcka qe them une
Mos me ngacmo do te bej cicin
Ohh jam mme keq se nicki minaj
Une vazhdoj te bej aha hahahah
Qesh sa te shkrihem
Dhe nuk vazhdoj por vetem them
O loj oh oh oh oh
Une e di une e di vetem une
E di vetem e di vetem e di vetem
E di vetem unee oh oh
Uu uuu lodha tani do te shkoj
Dhe do te harroj btyhaa fuck